Normalizacja i ja; grafika logoTematem przewodnim tegorocznego Konkursu „Normalizacja i ja" jest „Znaczenie norm w rozwoju przemysłu przyszłości", a do udziału w nim tradycyjnie zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół ponadpodstawowych wszystkich typów.

Proponujemy trzy kategorie wyrazu dla uczniów: grafika, film i esej, a dla nauczycieli scenariusz lekcji obejmujący obszar tematyczny zawarty w tytule konkursu.

Konkurs trwa od 1 lutego 2021 roku do 30 kwietnia 2021 roku.

Baner Normalizacja i Ja

Nagrody przewidziane w konkursie

Cele konkursu:

• Upowszechnianie wśród młodego pokolenia przekonania o roli norm technicznych normalizacji w życiu codziennym;
  • Zwrócenie uwagi uczniów na różnicę w podejściu do kwestii zastosowania norm;
  • Zachęcenie nauczycieli do wprowadzenia tematyki normalizacyjnej i informacji o roli norm do zajęć lekcyjnych.

Konkurs jest przeprowadzany od 1 lutego 2021 roku do 30 kwietnia 2021 roku.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

Osoby, które przyślą formularz zgłoszeniowy otrzymają hasło do strony zawierającej materiały pomocne w przygotowaniu pracy konkursowej.

Oceny nadesłanych prac dokona powołane przez Prezesa PKN jury konkursowe, składające się z przedstawicieli PKN i jednostek wspierających konkurs metodycznie i ekspertów niezależnych.

O terminie i miejscu wręczenia nagród autorzy najlepszych prac zostaną powiadomieni telefonicznie i mailowo.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz tel. +48 693 665 855.

Aby lepiej przygotować się do konkursu, warto zapoznać się z proponowanymi materiałami:

Prace należy nadsyłać do dnia 30 kwietnia 2021 r., wyłącznie w formie elektronicznej, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W temacie korespondencji wpisać: Konkurs – praca ucznia/praca nauczyciela. W załączniku – wstawić spakowane i opisane pliki (nazwisko i imię, esej/grafika/film/scenariusz).

Szczegółowe informacje na temat Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: