ecoKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium z wyjazdem studyjnym do Litwy pn.: "Rolnictwo ekologiczne", które odbędzie się w dniach 15-20 maja 2022 r. Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli kształcenia zawodowego prowadzących zajęcia z produkcji roślinnej i przedmiotów ekonomicznych.

kalkulacjaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 14-16 marca 2022 r. warsztaty dla nauczycieli uczących przedmiotów ekonomicznych na temat: "Prowadzenie pozarolniczej działalności gospodarczej – formy opodatkowania i rozliczania. Wybrane działania w ramach PROW". Szkolenie odbędzie się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w Instytucie Ekonomii i Finansów.

przetworyW dniach 21-27 listopada 2021r. Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium z wyjazdem studyjnym do Włoch dla nauczycieli uczących przedmiotów ekonomicznych i produkcji roślinnej pn.: "Produkcja, przechowywanie i przetwórstwo produktów rolnych".

officeKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium dla nauczycieli uczących przedmiotów ekonomicznych pn.: "Zarządzanie, organizacja i planowanie pracy w gospodarstwie rolnym w tym zarządzanie ryzykiem produkcyjnym i rynkowym w gospodarstwie", które odbędzie się w dniach 20-22 października 2021 r.

Kierunki rozwoju gospodarstw rolnych. Metody aktywizujące nauczanie przedmiotów zawodowych; zdjęcie ilustracyjneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium dla nauczycieli uczących przedmiotów ekonomicznych i produkcji roślinnej pn.: "Kierunki rozwoju gospodarstw rolnych. Metody aktywizujące nauczanie przedmiotów zawodowych". Szkolenie odbędzie się w dniach 28-30 czerwca 2021r. w Wierzbie k. Rucianej Nidy.

 

rosliny pieniadzeKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie zaprasza na szkolenie online dla nauczycieli uczących przedmiotów ekonomicznych pt.: "Ekonomiczne, środowiskowe i społeczne możliwości rozwoju wsi i rolnictwa". Szkolenie odbędzie się w terminie 14 - 18 grudnia 2020 r.