ecoKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium z wyjazdem studyjnym do Litwy pn.: "Rolnictwo ekologiczne", które odbędzie się w dniach 15-20 maja 2022 r. Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli kształcenia zawodowego prowadzących zajęcia z produkcji roślinnej i przedmiotów ekonomicznych.

• miejsce rolnictwa ekologicznego w europejskim zielonym ładzie,
  • analiza obowiązujących przepisów prawa w rolnictwie ekologicznym,
  • rola jednostek certyfikujących,
  • metody uprawy, nawożenia i ochrona wybranych roślin ekologicznych,
  • zasady przechodzenia tradycyjnych gospodarstw rolnych w gospodarstwa ekologiczne.

Ponadto uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość poznać systemem kształcenia zawodowego oraz zasady funkcjonowania szkoły rolniczej na Litwie.

W szkoleniu mogą uczestniczyć nauczyciele, którzy zgłoszą swój udział za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Na seminarium zapraszamy nauczycieli, którzy otrzymają  informację o zakwalifikowaniu się na seminarium.

Program szkolenia.

Osoba odpowiedzialna za szkolenie:

Barbara Płotczyk

tel. (22) 729 73 02; 601 517 951