Logo

ksiazkiKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje warsztaty dla nauczycieli uczących przedmiotów ekonomicznych i produkcji roślinnej pn.: "Konstruowanie zadań egzaminacyjnych w oparciu o podstawę programową do etapu pisemnego i praktycznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe", które odbędą się w dniach 21-23 listopada 2022 r.  w Warszawie.

W szkoleniu mogą uczestniczyć nauczyciele, którzy zgłoszą swój udział za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, uczestnicy pokrywają koszty dojazdu.

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Na szkolenie zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie udziału w szkoleniu.

W programie warsztatów uwzględniono następujące zagadnienia:

• Wewnątrzszkolny i zewnętrzny system oceniania. Egzamin zawodowy w systemie oceniania
  • Podstawa programowa kształcenia w zawodzie jako źródło wymagań egzaminacyjnych
  • Analiza struktury podstawy programowej
  • Zakres umiejętności sprawdzanych przez poszczególne rodzaje zadań egzaminacyjnych
  • Proces tworzenia i doskonalenia zadań egzaminacyjnych
  • Założenia metodologiczne części praktycznej egzaminu
  • Kryterialne ocenianie wykonania zadania egzaminacyjnego dla kwalifikacji wyodrębnionych w zawodach z danej branży
  • Weryfikacja poprawności konstrukcji testów pisemnych i praktycznych
  • Taksonomia celów nauczania
  • Założenia metodologiczne części pisemnej egzaminu

Zapraszamy nauczycieli zainteresowanych w/w tematyką do udziału w szkoleniu.

Osoba odpowiedzialna za szkolenie:

Barbara Płotczyk

tel. (22) 729 73 02; 601 517 951

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi     Ministerstwo Edukacji i Nauki     Ośrodek Rozwoju Edukacji     Polski Komitet Normalizacyjny     logo cdr light