Nauczanie języków obcych - od planowania do oceniania; zdjęcie ilustracyjneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 09, 16, 23, 30 kwietnia 2021r. warsztaty online dla  nauczycieli języków obcych pt. „Nauczanie języków obcych - od planowania do oceniania”. Termin warsztatów został przesunięty z 24-26.03.2021r.

learnKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w terminie 07-09.10.2020r. warsztaty dla nauczycieli języków obcych pt. "Innowacyjne nauczanie języków obcych – metoda projektu i Blended Learning".

naradaTrwają przygotowania do uruchomienia szkolenia online dla nauczycieli prowadzących zajęcia z języków obcych pt. „Skuteczna komunikacja i sztuka porozumiewania”.
Już dzisiaj zapraszamy do wysłania karty zgłoszeniowej do Portalu Edukacyjnego.

agresjaInformujemy, że w kształceniu zdalnym dla nauczycieli języka angielskiego można wykorzystać.

agresjaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 27-29 listopada 2019r. dla  nauczycieli języków obcych warsztaty pt. "Stres i wypalenie zawodowe".

nauczycielKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje warsztaty  "Kiermasz pomysłów metodycznych – z zasobnika praktyka" 5-7.06.2019r.