Nauczanie języków obcych - od planowania do oceniania; zdjęcie ilustracyjneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 09, 16, 23, 30 kwietnia 2021r. warsztaty online dla  nauczycieli języków obcych pt. „Nauczanie języków obcych - od planowania do oceniania”. Termin warsztatów został przesunięty z 24-26.03.2021r.

Już dzisiaj zapraszamy do wysłania karty zgłoszeniowej do Portalu Edukacyjnego oraz wypełnienie formularza dostępnego na stronie KCER.

Warunkiem korzystania z Portalu jest uzyskanie loginu, po przesłaniu załączonej Karty zgłoszeniowej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Karta zgłoszeniowa dostępna jest także  na stronie https://eduportal.kcer.pl/

Uczestnik szkolenia powinien umieć:

• zaplanować lekcje według założeń instrukcji bezpośredniej, w różnych modelach fazowych lekcji,
  • włączyć gry i zabawy językowe do zajęć dydaktycznych,
  • zastosować nowe narzędzia TIK w procesie dydaktycznym (technologie informacyjno- komunikacyjne),
  • poznać różne metody ewaluacji zajęć własnych,
  • poddać refleksji swój sposób oceniania ucznia oraz spróbować nadać mu motywacyjny charakter.

Program warsztatów

Osoba odpowiedzialna organizację warsztatów:
mgr inż. Katarzyna Wszeborowska
tel. kom.: 609 661 154