Jak przygotować wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego? grafika ilustracyjna

Szanowni Państwo,

z powodu choroby wykładowców, szkolenie Jak przygotować wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego? nie odbędzie się w planowanym terminie (24 marca 2021r.). O nowym terminie szkolenia, zainteresowane osoby zostaną poinformowane drogą mailową.

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

learnKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie wspólnie z Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie organizuje warsztaty: Metody i narzędzia nauczania na odległość. Szkolenie odbędzie się w trybie online, w terminie: 22 października 2020r. – 26 listopada 2020r.

learnKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 23-25.09.2020r. dla  nauczycieli, kierowników i wychowawców internatu warsztaty pt. „Kształtowanie postawy otwartej na zmiany”.

agresjaW dniach 09-10 stycznia 2020 roku w Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie,  organizowane są dla kadry kierowniczej szkół i nauczycieli kształcenia zawodowego, warsztaty połączone z upowszechnianiem dobrych praktyk w zakresie realizacji staży międzynarodowych, a także wymiany doświadczeń koordynatorów z różnych projektów.

trainingKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 26.02-28.02.2020r. dla  nauczycieli, kierowników i wychowawców internatu warsztaty pt. „Sztuka lepszej autoprezentacji podczas wystąpień publicznych oraz zarządzanie własną aktywnością, energią i czasem”.

stressKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje dla  kierowników i nauczycieli wychowawców internatu w terminie 10-11.10.2019r. warsztaty na temat: "Zaburzenia związane z zachowaniem i problemy ze zdrowiem psychicznym jak współczesny problem w pracy wychowawczej i terapeutycznej w szkole".