IMG 20200923Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje wyjazd studyjny dla nauczycieli ogrodnictwa i architektury krajobrazu: "Produkcja ogrodnicza i architektura krajobrazu w rejonie Gór Świętokrzyskich". Szkolenie odbędzie się terminie 18-20 maja 2022r. w Kielcach, Sandomierzu i okolicach.

gardenKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium dla nauczycieli ogrodnictwa i architektury krajobrazu: "Projektowanie nowoczesnych obiektów architektury krajobrazu". Szkolenie odbędzie się w terminie 16-18 lutego 2022 r. na terenie Wydziału Inżynierii Środowiska i Geodezji (tzw. Spichlerz) na ul. Balickiej 253 C.

IMG 1156Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium dla nauczycieli ogrodnictwa i architektury krajobrazu: "Zasady i techniki kompozycji florystycznych w teorii i praktyce". Szkolenie odbędzie się w terminie 20–22 października 2021r. w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach.

fotoKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje wyjazd studyjny dla nauczycieli ogrodnictwa i architektury krajobrazu: „Parki i ogrody przypałacowe Wielkopolski i wschodnich Niemiec”.
Szkolenie odbędzie się terminie 27 września do 01 października 2021 r. na terenie Wielkopolski oraz w parkach i ogrodach Poczdamu, Drezna i okolic.

Regionalizm w założeniach terenów zieleni na przykładzie Podhala, Spisza i Orawy; zdjęcie ilustracyjneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium dla nauczycieli ogrodnictwa i architektury krajobrazu: "Regionalizm w założeniach terenów zieleni na przykładzie Podhala, Spisza i Orawy". Szkolenie odbędzie się terminie 28-30 czerwca 2021r. w Nowym Targu.

Innowacje w zagospodarowaniu i pielęgnacji terenów zieleni; zdjęcie ilustracyjneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje w dniach 18-19 marca 2021 roku seminarium dla nauczycieli ogrodnictwa i architektury krajobrazu. Szkolenie odbędzie się we współpracy z Wydziałem Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii w Poznaniu w trybie zdalnym (online). Rozpoczęcie seminarium 18 marca (czwartek) 2021 roku o godz. 8.30.