IMG 1156Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium dla nauczycieli ogrodnictwa i architektury krajobrazu: "Zasady i techniki kompozycji florystycznych w teorii i praktyce". Szkolenie odbędzie się w terminie 20–22 października 2021r. w Instytucie Ogrodnictwa w Skierniewicach.

W programie szkolenia zaplanowano wykłady np. Nowości na rynku materiałoznawstwa roślinnego używanego w pracy florysty, Mody i trendy w współczesnej florystyce, i inne. Oprócz wykładów przygotowano pokazy oraz naczynia, narzędzia i materiały florystyczne dla każdego uczestnika, w celu doskonalenia umiejętności wykonywania różnych wyrobów florystycznych przez uczestników szkolenia.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Szczegółowych informacji o szkoleniu udziela: mgr inż. Marianna Deroń