Chów i hodowla bydła ras mięsnych i mleczno-mięsnych; zdjęcie ilustracyjneSzanowni Państwo,

informujemy, że seminarium: Chów i hodowla bydła ras mięsnych i mleczno-mięsnych nie odbędzie się w planowanym terminie (25 - 26 marca 2021r.). O nowym terminie szkolenia, zainteresowane osoby zostaną poinformowane odrębnym komunikatem.

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Efektywne i zbilansowane żywienie zwierząt; zdjęcie ilustracyjneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium online w dniach 17-19.03.2021r we współpracy Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Instytut Nauk o Zwierzętach; Katedra Hodowli Zwierząt "Efektywne i zbilansowane żywienie zwierząt”.

 

krowy ekoKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium w dniach 14-16.10.2020r. we współpracy z Katedrą Hodowli Zwierząt i Oceny Surowców Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu "Ekologiczne metody produkcji zwierzęcej".

 

pszczolaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium w dniach 16-18.09.2020r we współpracy z Instytutem Ogrodnictwa Zakład Pszczelnictwa w Puławach. Tematem szkolenia będzie: "Nowoczesna gospodarka pasieczna; nowe kierunki w chowie i hodowli pszczoły miodnej". Na szkolenie zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.

cieleMateriały dydaktyczne przydatne w procesie kształcenia.

 

cieleKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje seminarium w dniach 15-17.01.2020r. we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie. Tematem szkolenia będzie; "Ocena wartości użytkowej i hodowlanej zwierząt gospodarskich". Seminarium rozpocznie się o godz. 10.00 w Hotelu Logos, ul. Akademicka 4. w Lublinie. Na szkolenie zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.