kozaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie organizuje szkolenie onlaine  w dniach 19-20.05.2021r.  we współpracy z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie, Katedra Żywienia, Biotechnologii Zwierząt i Rybactwa i Instytutem Zootechniki Państwowym Instytutem Badawczym w Balicach  "Technologie chowu i hodowli owiec i kóz w różnych warunkach środowiskowych" na szkolenie zapraszamy te osoby, które dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.

Szkolenie będzie przeprowadzone z wykorzystaniem aplikacji Ms Team.

W szkoleniu mogą uczestniczyć nauczyciele, którzy zgłoszą swój udział za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szkolenie dostępne będzie w aplikacji Microsoft Teams. Uczestnik szkolenia na prywatny adres e-mailowy otrzyma link do udziału w szkoleniu online.

• substancje bioaktywne mleka owczego i produktów z niego pozyskiwanych
  • wypas  owiec jako przykład gospodarowania zgodnego z zasadami ekorozwoju
  • wykorzystanie biotechnik rozrodu do utrzymania ciągłości produkcji mleka w stadach kóz w cyklu rocznym
  • selekcyjne i hormonalne sposoby zwiększania plenności owiec i efektywności produkcji jagniąt rzeźnych