Logo

Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że Narodowa Agencja Programu Leonardo da Vinci, zaakceptowała do realizacji projekt wymiany doświadczeń pod tytułem: „Kształtowanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy w rolnictwie na etapie wstępnego kształcenia zawodowego wymogiem europejskiego rynku pracy” (numer projektu - 2012-1-PL1-LEO03-27945), w którym uczestniczyć mogą nauczyciele kształcenia zawodowego (teoretycznych przedmiotów zawodowych i zajęć praktycznych).

KCER zwraca się prośbą o przeanalizowanie udziału szkół w projekcie, a także przesłanie deklaracji uczestnictwa, wypełnionych przez nauczycieli, którzy spełniają kryteria udziału w projekcie (min. znajomość języka niemieckiego, nie uczestniczenie jeszcze w projekcie finansowanym ze środków LdV w latach 2007-2013).
Wypełnione deklaracje, podpisane przez uczestnika i dyrektora szkoły proszę przesłać do KCER (fax. 022/729 73 55, lub e –mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Poniżej zamieszczona jest tabela z terminami wyjazdów - wymiany doświadczeń, a w załączniku deklaracja udziału. Proszę o wpisanie do deklaracji odpowiadającego terminu wyjazdu. Do każdej grupy przydzielony będzie pracownik KCER, który będzie na bieżąco organizował pracę grupy przed i po powrocie z wyjazdu, a w szczególności podczas pobytu w organizacji przyjmującej. W ramach projektu wypracowany zostanie jego efekt materialny w formie publikacji.
Koordynatorem realizacji projektu jest Marek Rudziński, który udziela wszystkich dodatkowych informacji dotyczących tego projektu (tel. 606485380 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona, dlatego osoby zakwalifikowane, które będą spełniać kryteria rekrutacyjne, zostaną poinformowane o tym e-mailem.

 

Lp.

TYTUŁ

Partner przyjmujący/termin

ILLUT

Berlin Brandenburg

DEULA

Nienburg

DEULA

Hildesheim

1.

Kształtowanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy w rolnictwie na etapie wstępnego kształcenia zawodowego wymogiem europejskiego rynku pracy.

2012-1-PL1-LEO03-27945

Gestaltung der sicheren und hygienischen Arbeitsverhältnisse in der Landwirtschaft in Stufe der beruflichen Vorbildung – eine Anforderung des europäischen Arbeitsmarkts.

20 osób


19.05.-01.06. 2013

20 osób


18.08-31.08.

2013

20 osób


29.09-12.10.

2013

Jednocześnie informujemy, że obecnie, w pierwszym terminie są wyłącznie miejsca na liście rezerwowej (ILLUT). Osoby z listy rezerwowej są kwalifikowane na kolejny wyjazd w pierwszej kolejności.

Koordynator projektu
Marek Rudziński

Deklaracja udziału w projekcie – plik Word
 

 
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi     Ministerstwo Edukacji i Nauki     Ośrodek Rozwoju Edukacji     Polski Komitet Normalizacyjny     logo cdr light