Logo

EFSKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie informuje, że Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ze środków finansowych Programu POWER, zaakceptowała do realizacji projekt pod tytułem: „Wykorzystanie agrotroniki w produkcji rolnej i przetwórstwie spożywczym warunkiem rozwoju obszarów wiejskich” (numer projektu: 2017-1-PL01-KA102-037206), w którym uczestniczyć mogą nauczyciele kształcenia zawodowego (teoretycznych przedmiotów zawodowych i zajęć praktycznych), prowadzący zajęcia w zawodach, dla których właściwym jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Do udziału zapraszamy w szczególności osoby, które jeszcze nie uczestniczyły wyjazdach w ramach projektów. W kryteriach naboru nie ma żadnych ograniczeń odnośnie typu szkoły (zasadnicza, policealna, technikum) czy organu prowadzącego (społeczne, samorządowe, czy prowadzone przez MRiRW).

KCER zwraca się prośbą o przeanalizowanie możliwości udziału w projekcie, a także przesłanie deklaracji uczestnictwa, wypełnionych na komputerze przez nauczycieli, którzy spełniają kryteria udziału w wyjeździe do niemieckiego ośrodka (min. znajomość języka niemieckiego, prowadzenie zajęć dydaktycznych o takiej tematyce). Do każdej z wyjeżdżających grup przydzielony będzie pracownik KCER, który będzie na bieżąco organizował pracę grupy przed i po powrocie z wyjazdu, a w szczególności podczas pobytu w organizacji przyjmującej. W ramach projektu wypracowany zostanie jego efekt materialny w formie publikacji.

Wypełnione deklaracje udziału nauczyciela, które można pobrać ze strony KCER w zakładce „Projekty realizowane ze środków UE – PROGRAM PO WER” , podpisane przez uczestnika i dyrektora szkoły proszę przesłać do KCER (fax. 022/729 73 55, lub e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona, dlatego osoby zakwalifikowane, które będą spełniać kryteria rekrutacyjne, zostaną poinformowane o tym pocztą e-mail (1 miesiąc przed wyjazdem).

Jednocześnie informujemy, że w przypadku dużej liczby chętnych uczestników, osoby z listy rezerwowej będą kwalifikowane na kolejny wyjazd w pierwszej kolejności.

Koordynatorem realizacji projektu jest Marek Rudziński, który udziela wszystkich dodatkowych informacji dotyczących tego projektu (tel. 606485380 lub 603279900 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Z udziału w tym projekcie nie są wykluczone osoby, które uczestniczyły już w innych projektach finansowanych ze środków PROGRAMU POWER lub ERASMUS+.

Oczekiwania dotyczące miejsca i terminu – proszę wstawić X w wybrany termin. Można wstawić R jako alternatywny termin rezerwowy (drugi).

Wybieram

Partner przyjmujący / termin

Wybieram

DEULA Hildesheim

DEULA Nienburg

 

2-13.07.2018

20-31.08.2018

 
 

8-19.07.2019

19-30.08.2019

 

W zależności od nadesłanych zgłoszeń i prowadzonych zajęć przez nauczycieli, program pobytu będzie ustalany dla każdej z grup.

 

Formularz zgłoszeniowy

Minimalny zakres danych

 

Koordynator projektu

Marek Rudziński

 
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi     Ministerstwo Edukacji i Nauki     Ośrodek Rozwoju Edukacji     Polski Komitet Normalizacyjny     logo cdr light