uwaga znakUWAGA! Zmiana terminu szkolenia!
(planowanego na 25-26.11.2021).

NOWY TERMIN 09-10 listopada 2021.

W dniach 09-10 listopada 2021 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą John Deere, organizuje warsztaty dla nauczycieli techniki rolniczej, ze szkół w których jest realizowane kształcenie w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.

Materiały informacyjne dotyczące agrotroniki, rolnictwa precyzyjnego i techniki rolniczej; grafika ilustracyjnaInformujemy, że zapraszamy zainteresowane szkoły/placówki do odbioru z Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie, materiałów dydaktycznych na nośnikach elektronicznych (PenDrive) a także innych materiałów promocyjnych i informacyjnych dotyczących agrotroniki, rolnictwa precyzyjnego i techniki rolniczej.

filmInformujemy, że można skorzystać z filmów edukacyjnych dotyczących automatycznych skrzyń przekładniowych powershift w ciągnikach rolniczych.

ciagnikInformujemy, że można obejrzeć film/relację o mobilnym stanowisku symulacyjnym do zajęć praktycznych i teoretycznych z agrotroniki.

Informujemy, że rusza kolejna edycja konkursu Młody Mechanik na Medal. To konkurs dla uczniów techników mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, którego celem jest promocja zawodu, rozwój umiejętności zawodowych, a także wyłonienie najlepszego ucznia mechanizacji rolnictwa w Polsce.

 

ciagnikW dniach 28-29 listopada 2019 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą John Deere, organizuje warsztaty dla nauczycieli techniki rolniczej - wyłącznie dla tej grupy nauczycieli, ze szkół przygotowujących kadrę do kształcenia w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Warsztaty odbędą się w ośrodku szkoleniowym John Deere, który zlokalizowany jest w Tarnowie Podgórnym.