Logo

uwaga znakUWAGA! Zmiana terminu szkolenia!
(planowanego na 25-26.11.2021).

NOWY TERMIN 09-10 listopada 2021.

W dniach 09-10 listopada 2021 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z firmą John Deere, organizuje warsztaty dla nauczycieli techniki rolniczej, ze szkół w których jest realizowane kształcenie w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.

 

Warsztaty odbędą się w ośrodku szkoleniowym John Deere, który zlokalizowany jest w Tarnowie Podgórnym

Zajęcia rozpoczną się we wtorek 9 listopada około godz. 12.00 w ośrodku szkoleniowym Johne Deere, w Tarnowie Podgórnym koło Poznania, ul. Poznańska 1B (przy „starej trasie” z Poznania na Świecko). Zakończenie zajęć planowane jest w środę (10 listopada), w godzinach popołudniowych.

Nocleg będzie w HOTELU 500, w Tarnowie Podgórnym, ul. Poznańska 139. Zakwaterowanie uczestników w hotelu nastąpi po zajęciach, w godzinach wieczornych.

Ze względu na wprowadzane obostrzenia, prawdopodobnie zajęcia będą realizowane wyłącznie w grupach ćwiczeniowych (tematycznych). Każdy uczestnik będzie przyporządkowany do określonej grupy i będzie uczestniczył na poszczególnych stacjach dydaktycznych według harmonogramu jaki otrzyma. Prawdopodobnie nie będzie plenarnego rozpoczęcia i zakończenia, a jedynie praca w grupach zadaniowych.

Liczba miejsc jest ograniczona i lista uczestników już została zamknięta. W tej chwili nie ma już wolnych miejsc dla uczestników, dlatego zgłoszenia osób po dniu 26.10.2021r. będą umieszczane na liście rezerwowej. Bardzo prosimy dyrektorów szkół o zweryfikowanie zasadności udziału zgłoszonych osób, które nie przygotowują się do kształcenia w tym zawodzie, ponieważ w ofercie edukacyjnej szkoły, z której przyszły zgłoszenia - nie ma takiego zawodu.

Dodatkową korzyścią dla uczestników spotkania, będzie możliwość otrzymania materiałów informacyjnych o najnowszych rozwiązaniach technicznych i stosowanych systemach automatycznego sterowania w maszynach i pojazdach rolniczych (jeśli jeszcze tego nie otrzymały).

 

Program – zostanie zamieszczony wkrótce.

 

Dodatkowe informacje:

Marek Rudziński

tel. kom. 603 279 900

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi     Ministerstwo Edukacji i Nauki     Ośrodek Rozwoju Edukacji     Polski Komitet Normalizacyjny     logo cdr light