uwaga znakZmiana terminu szkolenia!

(planowanego na 04-08.07.2022).

NOWY TERMIN: 09-15 lipca 2022

W dniach 09-15 lipca 2022 roku Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie we współpracy z DEULA Nienburg, organizuje szkolenie branżowe dla nauczycieli kształcenia zawodowego, którego główną tematyką będzie zastosowanie agrotroniki w produkcji rolniczej. W tej chwili jest jeszcze kilka wolnych miejsc dla uczestników.

Wyjazd na szkolenie będzie w sobotę, 9 lipca 2022, około godz. 18.00 z Warszawy. Istnieje możliwość dojazdu do ZSCKR w Mieczysławowie, tam planowany jest nocleg, a dalsza podróż w niedzielę, 10 lipca o godz. 7.00. Można dojechać do ZSCKR w Mieczysławowie.

W programie szkolenia, oprócz wprowadzeń teoretycznych będą zajęcia ćwiczeniowe, także w gospodarstwach rolnych, w których są stosowane najnowsze rozwiązania z zakresu agrotroniki.

Dodatkową korzyścią dla uczestników spotkania, będzie możliwość otrzymania materiałów informacyjnych o najnowszych rozwiązaniach technicznych i stosowanych systemach automatycznego sterowania w maszynach i pojazdach rolniczych (jeśli jeszcze tego nie otrzymały).

Powrót ze szkolenia do Warszawy najpóźniej w sobotę, w godzinach rannych.

Dodatkowe informacje:

Marek Rudziński