tortKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie, organizuje dla nauczycieli przedmiotów gastronomicznych warsztaty branżowe z wyjazdem studyjnym do Niemiec pt. „Innowacje w cukiernictwie i nowe trendy w aranżacji stołów”. Szkolenie odbędzie się w terminie 3-10 lipca 2021r. Do udziału w szkoleniu zapraszamy tych nauczycieli, którzy dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.

Kuchnia staropolska kresów wschodnich – dawniej i dziś; zdjęcie ilustracyjneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie przygotowało szkolenie online dla nauczycieli z branży gastronomicznej pt.: „Kuchnia staropolska kresów wschodnich – dawniej i dziś”. Szkolenie odbędzie się w terminie od 15 do 30 kwietnia 2021 r.

dietaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie przygotowało szkolenie online dla nauczycieli z branży gastronomicznej pt.: "Dieta wzmacniająca układ immunologiczny" Szkolenie odbędzie się w terminie od 30 listopada do 12 grudnia 2020 r.

schabowy

UWAGA!  ZMIANA TERMINU!

Seminarium z wyjazdem studyjnym do Austrii odbędzie się w innym terminie.

sledzieKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie, we współpracy z Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Boninie, organizuje dla nauczycieli przedmiotów gastronomicznych seminarium z warsztatami kulinarnymi pt. "Dziedzictwo kulinarne Pomorza Zachodniego wraz z nowymi trendami w kuchni i cukiernictwie". Szkolenie odbędzie się w terminie 7-9 października 2020 r.

quizSkuteczne narzędzia on-line do pracy z uczniami w procesie edukacyjnym.