sala bankietKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie, organizuje dla nauczycieli przedmiotów gastronomicznych warsztaty branżowe z wyjazdem studyjnym do Niemiec pt. "Organizacja przyjęć okolicznościowych".

Szkolenie odbędzie się w terminie 04-10 czerwca 2022 r.

deserKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie, organizuje dla nauczycieli przedmiotów gastronomicznych warsztaty branżowe z wyjazdem studyjnym do Niemiec pt. "Nowe trendy i innowacje w branży spożywczej".

Szkolenie odbędzie się w terminie 22-28 stycznia 2022 r.

restauracjaKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie, organizuje dla nauczycieli przedmiotów gastronomicznych seminarium z warsztatami kulinarnymi pt. "Nowoczesna restauracja - aktualne trendy".
Planowany nowy termin szkolenia 8-10 grudnia 2021r.

schnitzelKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie, organizuje dla nauczycieli przedmiotów gastronomicznych seminarium z wyjazdem studyjnym do Wiednia pt.: "Specjały kuchni wiedeńskiej". Szkolenie odbędzie się w terminie 13-16 października 2021r.

tortKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie, organizuje dla nauczycieli przedmiotów gastronomicznych warsztaty branżowe z wyjazdem studyjnym do Niemiec pt. „Innowacje w cukiernictwie i nowe trendy w aranżacji stołów”. Szkolenie odbędzie się w terminie 3-10 lipca 2021r. Do udziału w szkoleniu zapraszamy tych nauczycieli, którzy dostaną indywidualne potwierdzenie uczestnictwa.

Kuchnia staropolska kresów wschodnich – dawniej i dziś; zdjęcie ilustracyjneKrajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie przygotowało szkolenie online dla nauczycieli z branży gastronomicznej pt.: „Kuchnia staropolska kresów wschodnich – dawniej i dziś”. Szkolenie odbędzie się w terminie od 15 do 30 kwietnia 2021 r.